Kit Malzeme setleri

YAKINDA !

NİKONOV SUBMARINE AHŞAP KİT FİYATI: 400 LİRA

Fıçı 25 cm toplam uzunluk 35 cm olan lazer kesimli kitimizde omurga ve postalar 4mm kavak kontrplak,  diger tüm dış yüzeyler armut ağacıdır.  Aksesuarlar pirinç, bakır, plastik ve tekstil ürünüdür. Ayrıntılı yapım kılavuzu kutu iceriğine dahildir.
EGE MOTORYAT STATİK KOMPLE KİT FİYATI: 300 LİRA

44 cm uzunlukve 13 cm enindeki lazer kesim modelimiz 4 mm kavak kontra,ayous sarım çıtaları,maun güverte ızgara çıtaları, şeffaf pleksiglas camlar, ahşap cerceveler, seyir fenerleri, çipasi, puntelleri,direksiyon, ön rüzgarlık, can simitleri,radar kulesi vs  ayrıntılı yapım kılavuzu ile eksiksiz olarak hazırlanmıştır.

 EDA GEZİNTİ TEKNESİ KOMPLE KİT RC UYGUN FİYATI 650 TL

65 cm uzunlukta ve 15 cm enindeki bu modelimiz RC için uyumludur. Modelde 4 mm kavak ve 1.5 mm ıhlamur kontra plak, ıhlamur sarım çitası, armut ve maun kaplama çıtası, metal, plastik ve ahşap aksesuarlar kullanılmıştır. Tüm planları ve yapım kılavuzu ile eksiksiz bir settir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir.


FİYATI: 590 TL
  1:40 Ölçekli (37 cm uzunluk 41 cm yükseklik 11 cm eninde) Bu modelimizde 3 mm kayın ve 1.5 mm ıhlamur kontraplak, ıhlamur,maun ve kayın çıta kullanılmıştır. Modelde macun kullanılmamaktadır. Boya olarak su bazlı akrilik boya tercih edilmiştir. Modelde eskitme tekniğine uygun olması açısından tüm boyalı aksesuarlar beyaz tercih edilmiştir. Tüm malzeme,plastik,ahşap ve metal aksesuarlar, 20   sayfa ayrıntılı yapım kılavuzu ve planlar kutu   içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir.

 
         BODRUM GULETİ KOMPLE KİT  FİYATI: 850  TL 
1:30 ölçekli (68 cm uzunluk 55 cm yükseklik ve 15 cm eninde) bu modelde 4 mm huş ve 1.5 ıhlamur kontrplak, Kaplama için ayous ve maun çıta kullanılmıştır. Tüm malzeme, aksesuarlar, 35 sayfa ayrıntılı yapım kılavuzu ve planlar kutu içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildirTARANSAY YACHT KOMPLE KİT    FİYATI: 990 TL
1:50 ölçekli (68 cm uzunluk 40 cm yükseklik ve 13 cm eninde) bu modelde 4 mm huş  ve 1.5 ıhlamur kontrplak,kaplama için ayous,kayın ve maun çıta kullanılmıştır. Tüm malzeme, metal ve plastik aksesuarlar Manikalar,babalar, pervaneler,matafora ayakları,seyir fenerleri vs gibi plastik malzeme 3D basımdır. Bu modeldeki 2 adet 12 cm ve 1 adet 8 cm uzunluğunda filika plastik hazır olarak verilecektir),yapım kılavuzu ve planlar kutu içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir
BESS TUGBOAT KOMPLE KİT FİYATI: 950 TL
1:75 ölçekli ( 65 cm uzunluk 30 cm yükseklik ve 13 cm enlinde) bu model komple ahşap malzemeden imal edilmiştir. eskitme tekniği ile yaşlandırılmıştır.Modelde 4 mm huş ve 1.5 mm ıhlamur kontrplak, kaplama olarak ayous ve kayın çıta kullanılmıştır. Aksesuarlar metal, ahşap ve plastiktir.  Yapım kılavuzu ve tüm aksesuarları kutu içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir.


MOTORYAT KOMPLE KİT   RC UYUMLU  FİYATI: 490 TL
1:30 Ölçekli (55 cm uzunluk 15 cm eninde) Bu motoryat kitimizde  4 mm huş ve kontrplak, kaplama olarak ayous ve kayın çıta kullanılmıştır. Yapım kılavuzu ve tüm aksesuarları kutu içerisindedir. RC donanımı, boya ve yapıştırıcı dahil değildir.Taka Komple Kit    Fiyatı: 650 TL

1:32 Ölçekli ( 52 cm uzunluk)  Bu kitimizde yapım kılavuzu ve tüm aksesuarları kutu içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir.


Balina Av Kayığı Komple Kit    Fiyatı: 950 TL

1:16 Ölçekli (62 cm) Bu kitimizde yapım kılavuzu ve tüm aksesuarları kutu içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir.

Sandal  Komple Kit    Fiyatı: 650 TL

1:16 Ölçekli (44 cm ) bu kitimizde Yapım kılavuzu ve tüm aksesuarları kutu içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir.İzmir Kayığı  Komple Kit    Fiyatı: 650 TL 

1:16 ölçekli bu kitimizde yapım kılavuzu ve tüm aksesuarları kutu içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir.YeniKapı Romörkörü  Komple Kit   RC uygun    Fiyatı: 1900 TL

1:24 Ölçekli ( 82.5 cm uzunluk 21 cm en) Bu kitimizde yapım kılavuzu ve tüm aksesuarları kutu içerisindedir. RC donanımı, boya ve yapıştırıcı dahil değildir.

  Yunus Hizmet Botu. Komple Kit   Fiyatı: 125 TL

Yapım kılavuzu ve tüm aksesuarları kutu içerisindedir. Boya ve yapıştırıcı dahil değildir.FİYATLARA KDV DAHİL DEĞİLDİR.
72040 Toplam tıklanma sayısı 23139 Toplam ziyaretçi sayısı