HERKESİN BİR HOBİSİ OLMALI..

ABOUT US

Since its establishment in 2015, our company has rapidly expanded its machine park and produced almost all of the ship modeling products in its own facility and offers quality and economical products to its customers. Atlantis Model has realized its mission of being a fast-known partner in the field of ship modeling and an unchanging partner in the supply of building materials, with the training of modelers in ship modeling, their manual skills and their work on reaching more products faster.
 
We aim to be closer to our customer base by expanding our retail activities, which we started with our Kartal head office, by branching out more and expanding the service we offer in this area.
 
Together with our websites, atlantismodel.shop and atlantismodel.net, we provide online shopping (e-commerce) service to our valuable model lovers who live outside of Istanbul or cannot come to our stores, in order to access our services. We provide integration.
 
 In line with all these studies, we are constantly moving forward with reliable steps towards our goal of being the leading actor in the supply of Art, Hobby and Model materials in our country with quality service and reasonable price school.
 

Şirketimiz kurulduğu 2015 yılından günümüze, hızla makina parkurunu genişleterek üretimini yaptığı gemi modelcilik ürünlerinin tamamına yakınını kendi tesisinde üretip müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürünler sunmaktadır. Atlantis Model gerek gemi modelciliği konusunda modelcilerin eğitimini, el becerilerini ve daha çok ürüne daha hızlı ulaşması konusunda yaptığı çalışmalarla gemi modelciliği alanında hızla tanınan ve  yapı malzemelerinin tedariği hususunda değişmez bir partner olma misyonunu gerçekleştirmiştir. 

Kartal merkez şubemiz ile başlamış olduğumuz mağazacılık faaliyetlerimizi , daha çok şubeleşmeye giderek , bu alanda sunduğumuz hizmeti yaygınlaştırmak suretiyle, müşteri kitlemize daha yakın olmayı hedeflemekteyiz.  

Web sitelerimiz, atlantismodel.shop ve atlantismodel.net ile birlikte İstanbul dışında ikamet eden veyahut mağazalarımıza gelebilme imkanı olmayan değerli model severlerimizinde sunmuş olduğumuz hizmetlerimize ulaşabilmesi adına online alışveriş ( e-ticaret ) hizmeti  sunmakta, teknolojinin gerekli kıldığı tüm imkanları, yapmış olduğumuz güncellemeler ile sitelerimize entegrasyonunu sağlamaktayız.

 Tüm bu çalışmalar doğrultusunda ülkemizde Sanat, Hobi ve Maket malzemeleri tedariğinde kaliteli hizmet ve uygun fiyat ekolü ile öncü aktör olma yolundaki hedefimize durmaksızın güvenilir adımlarla ilerlemekteyiz.

87868 Toplam tıklanma sayısı 31085 Toplam ziyaretçi sayısı